XIII. Kerületi Önkormányzat

Akadálymentes verzió

https://www.budapest13.hu/onkormanyzat/onkormanyzati-kepviselok/

Témák A-Z

Önkormányzati képviselők

Csiga Gergely

1. sz. választókerület
Szent István krt. – Carl Lutz rakpart – Radnóti Miklós u. – Tátra u. – Raoul Wallenberg u. – Pannónia u. – Katona József u. – Váci út – Nyugati tér által határolt terület

Fogadóóra:
minden hónap első és harmadik szerda 17.00-18.00
Idősek Klubja – Klub Kávézó (Szent István krt. 8. – bejárat a Tátra utca felől)

E-mail: csigagergely@bp13.hu

      Magos Péter

      2. sz. választókerület
      Katona József u. – Pannónia u. – Raoul Wallenberg u. – Tátra u. – Radnóti Miklós u. – Carl Lutz rakpart – Balzac u. – Pozsonyi út – Herzen u. – Hollán Ernő u. – Balzac u. – Váci út által határolt terület

      Fogadóóra:
      minden hónap első hétfő 17.00-18.00
      minden hónap negyedik szerda 15.00-16.00
      Herman Ottó Tagiskola (Radnóti M. u. 35.)

      E-mail:magospeter@bp13.hu

       

      Alpern Julianna

      3. sz. választókerület
      Balzac u. – Hollán Ernő u. – Herzen u. – Pozsonyi út – Victor Hugo u. – Kárpát u. – Thurzó u. – Hegedűs Gyula u. – Ipoly u. – Visegrádi u. – Victor Hugo u. – Váci út által határolt terület

      Fogadóóra:
      minden hónap első hétfő 17.00-18.00
      minden hónap negyedik szerda 15.00-16.00
      Herman Ottó Tagiskola (Radnóti M. u. 35.)

      E-mail:alpernjulianna@bp13.hu

      Kautzky Lászlóné

      4. sz. választókerület
      Váci út – Victor Hugo u. – Visegrádi u. – Ipoly u. – Hegedűs Gyula u. – Thurzó u. – Kárpát u. – Victor Hugo u. – Pozsonyi út – Balzac u. – Carl Lutz rakpark – Kárpát u. 40-48. lakótömböt követő u. – Kárpát u. – Bessenyei u. – Váci út – Bulcsú u. – Lehel út által határolt terület

      Fogadóóra:
      minden hónap első szerda 16.00-18.00
      Civilek Háza (Váci út 50.)
      minden hónap harmadik szerda 16.00-17.00
      Zöld Ág tagóvoda (Kárpát u. 25-27.)

      E-mail:kautzkylaszlone@bp13.hu

        Takács Ferenc

        5. sz. választókerület
        Bulcsú u. – Váci út – Bessenyei u. – Kárpát u. – Dráva u. – Hegedűs Gyula u. – Tisza u. 3-9. lakótömbök – Visegrádi u. – Tisza u. – Váci út – Taksony u. – Lehel út (Lehel út 33. kivételével ) – Dózsa György út – Szabolcs u. – Szabolcs köz  által határolt terület

        Fogadóóra:
        minden hónap első szerda 17.00-19.00
        Civilek Háza (Váci út 50.)

        E-mail:takacsferenc@bp13.hu

          Szabó Tamás

          6. sz. választókerület
          Kárpát u. 40-48. lakótömböt követő u. – Carl Lutz rakpart – Duna – Róbert Károly krt. – Váci út – Zsilip u. – Süllő u. – Esztergomi út – Véső u. – Esztergomi út 2-30. és Párkány u. 1-25. lakótömbök közötti terület – Révész u. – Pannónia u. (Pannónia u. 118. kivételével) – Kárpát u. által határolt terület

          Fogadóóra:
          minden hónap első és harmadik szerda 17.00 órától
          Vizafogó Tagiskola (igazgatói szoba)  (Vizafogó st. 2.)

          E-mail:szabotamas@bp13.hu

          Karácsonyi Zoltán

          7. sz. választókerület
          Tisza u. – Visegrádi u. – Dráva u. 4-10. lakótömbök – Hegedűs Gyula u. – Dráva u. – Dráva u. 7-15. lakótömbök – Pannónia u. – Pannónia u. 118. – Révész u. – Esztergomi út 2-30. és Párkány u. 1-25. lakótömbök közötti terület – Véső u. – Esztergomi út – Süllő u. – Váci út 100-108. lakótömbök – Váci út – Róbert Károly krt. – Tüzér u. – Klapka u. – Váci út által határolt terület

          Fogadóóra:
          minden hónap első csütörtök
          15.00. – 16.00 XIII. Idősek Klubja (Visegrádi utca 96/b)
          17.00.- 18.00  XIII. Prevenciós Központ (Tüzér utca 56-58.)

          E-mail:karacsonyizoltan@bp13.hu

            Erdős László

            8. sz. választókerület
            Szabolcs köz – Szabocs u. – Dózsa György út – Lehel út 33. lakótömb – Lehel út – Taksony u. – Váci út – Klapka u. – Tüzér u. – Róbert Károly krt. – Vágány u. – vasúti pálya által határolt terület

            Fogadóóra:
            minden hónap első szerda 15.00-17.00
            Idősek Klubja (KassákL. u. 38.)

            E-mail:erdoslaszlo@bp13.hu

              Nagy Péter

              9. sz. választókerület
              Róbert Károly krt. – Üteg u. – Kartács u. – Hajdú u. – Gömb u. – Szegedi út – Béke tér – Szegedi út – Jász u. – Petneházy u. – Tatai út – Szegedi út – Dévényi út

              Fogadóóra:
              minden hónap első csütörtök 16.00-18.00
              Csata Utcai Általános Iskola (Csata u. 20.)

              E-mail: nagypeter@bp13.hu

                Varga Zsanett

                10. sz. választókerület
                Róbert Károly krt. – Duna – Vizafogó u. – Váci út – Fáy u. – Röppentyű u. – Pap Károly u. – Gömb u. – Hajdú u. – Kartács u. – Üteg u. által határolt terület

                Fogóódóra:
                minden hónap első hétfő
                Idősek Klubja (Pap Károly u. 22/C) 14.00 órától
                Hunyadi Mátyás Általános Iskola (Karikás F. u. 3.) 17.00 órától

                E-mail: vargazsanett@bp13.hu

                Csata Zsuzsanna

                11. sz. választókerület
                Szegedi út – Béke tér – Szegedi út – Gömb u. – Pap Károly u. – Röppentyű u. – Fáy u. – Reitter Ferenc u. – Frangepán u. – Tatai út – Petneházy u. – Jász u. által határolt terület

                Fogadóóra:
                minden hónap első hétfő 16:00-17.00-ig
                minden hónap harmadik szerda 17.00-18.00
                Pitypang Tagóvoda (Üteg u. 30.)(óvodatitkári szoba)

                E-mail:csatazsuzsanna@bp13.hu

                  Dr. Puchner Gábor

                  12. sz. választókerület
                  Frangepán u.- Reitter Ferenc u.-Fáy u.- Jász u.- Tahi u.- Béke u.-Rokolya u.-Tatai út által határol terület

                  Fogadóóra:
                  minden hónap második szerda 18.00-19.00
                  Eötvös József Általános Iskola (Futár u. 18.)
                  minden hónap harmadik szerda 15.00-16.00
                  Idősek Klubja (Zsinór u. 14.)

                  Holopné Schramek Kornélia

                  13. sz. választókerület
                  Fáy u. – Váci út – Tahi u. – Tomori köz – Fiastyúk u. – Nővér u. – Gyöngyösi u. – Béke u. – Dolmány u. – Dolmány u. 40-44. lakótömbök – Dolmány u. – Szent László út – Rokolya u. – Béke u. – Tahi u. – Jász u. által határolt terület

                  Fogadóóra:

                  minden hónap második hétfő 17.00-18.00
                  Ady Endre Gimnázium (Röppentyű u. 62.)
                  minden hónap negyedik hétfő 17.00-18.00
                  Hegedüs Géza Általános Iskola (Fiastyúk u. 47-49.)

                  Borszéki Gyula

                  14. sz. választókerület
                  Rokolya u. – Szent László út – Dolmány u. (Dolmány u. 40-44. lakótömbök kivételével) – Béke u. – Gyöngyösi u. – Göncöl u. – Babér u. – Madarász Viktor u. (Madarász V. u. 25-27. lakótömbök kivételével) – Szekszárdi u. – Tomori u. – kerület északi határa – Szent László u. – Kámfor u. – Tatai út által határolt terület

                  Fogadóóra:
                  minden hónap első szerda 17.00 órától Számítástechnikai Általános Iskola (Gyöngyösi st. 7.)
                  minden hónap második szerda Idősek Klubja ( Jász u. 130.) 16.00 órától

                  E-mail:borszekigyula@bp13.hu

                    Rajacsics László

                    15. sz. választókerület
                    Tahi u. – Rákospatak – Duna – kerület északi határa – Tomori u. – Szekszárdi u. – Madarász Viktor u. – Madarász Viktor u. 25-27. lakótömbök – Madarász Viktor u. – Babér u. – Göncöl u. – Gyöngyösi u. – Nővér u. –
                    Fiastyúk u. – Tomori köz – Tahi u. által határolt terület + Népsziget

                    Fogadóóra:
                    minden hónap első szerda 17.00-18.00
                    Számítástechnikai Általános Iskola (Gyöngyösi st. 7.)

                    Kompenzációs listás képviselők

                    Díjaink, elismeréseink