XIII. Kerületi Önkormányzat

Akadálymentes verzió

https://www.budapest13.hu/2011/12/12/elismeres-a-legjobb-eredmenyt-elert-sportoloknak/

Témák A-Z

Elismerés a legjobb eredményt elért sportolóknak

2011. december 12. Kulturális hírek

A 2011-es esztendőben elért teljesítményéért a következő sportolókat köszöntötte a XIII. kerület:

  • Csaba Bence kard egyéni
  • Krizsán Szabolcs judó
  • Szász Emese vívás

Ifi Európa-bajnokság:

  • Pétervári Molnár Bendegúz evezés
  • Papp Gergely Márton evezés
  • Slezsák István kajak-kenu
  • Szalai Tamás kajak-kenu
  • Szabó Balázs kajak-kenu
  • Ilyés Róbert kajak-kenu
  • Karakas Máté kajak-kenu
  • Orlik Ádám kajak-kenu
  • Durkó Gábor kajak-kenu
  • Dombrádi Fruzsina vízilabda
  • Garda Krisztina vízilabda
  • Kövesdi Vivien vízilabda
  • Fekete Bozsana (strand)kézilabda
  • Szalai Szonja vívó
  • Józan Beáta öttusa

Junior Európa-bajnokság:

  • Gorjánácz Zsolt judó
  • Szabó Eliana birkózás
  • Ravasz Etele vívás
  • Zámbori Bence judó

Felnőtt Európa-bajnokság:

  • Knapek Edina vívó
  • Szilágyi Áron  vívó

Ifi világbajnokság:

  • Csontos Csaba kajak-kenu
  • Bárdfalvi Márk kajak-kenu

Junior világbajnokság:

Iliász Nikolász vívó

Felnőtt világbajnokság:

  • Ferenc Károly asztalitenisz
  • Mészáros Anett judo
  • Pál Bence kajak-kenu
  • Boczkó Gábor vívó
  • Imre Géza vívó
  • Somfai Péter vívó
  • Sastinn Mariann bírkózás
  • Tóth Adrienn öttusa
  • Marosi Ádám öttusa
  • Kovács Katalin kajak-kenu
  • Szabó Gabriella kajak-kenu
  • Kozák Danuta kajak-kenu
  • Csipes Tamara kajak-kenu

Az eredményekhez hozzájárultak az edzők is:

  • Balaska Zsolt
  • Bernát Zoltán
  • Bognár Gábor
  • Csipes Ferenc
  • Csiszár János
  • Dabi Katalin
  • Dancsházi-Nagy Tamás
  • Kállai Ákos
  • Kiss István
  • Kovács Gábor
  • Kovács Iván
  • Kovács Levente
  • Kulcsár Győző
  • Márfi Gábor
  • Molnár Zoltán
  • Pál Zoltán
  • Pruzsina István
  • Rottler Antal
  • Serfőző Sándor
  • Somlai Béla
  • Szabó Bence
  • Toncs Péter
  • Udvarhelyi Gábor
  • Varga Márta
  • Wöller Ákos

Szakosztályigazgatók:

  • Bódi Jenő
  • Bodrogi Attila
  • Eperjesiné Muts Éva
  • Horváth Gábor
  • Novák Ferenc
  • Török Ottó

Elnökök:

  • Bot László
  • Dr Irmai István
  • Markovits László
  • Molnár Imre
  • Tarján Tamás
Vissza

Díjaink, elismeréseink