XIII. KERÜLETI ÖNKORMÁNYZATXIII. KERÜLETI ÖNKORMÁNYZAT
Gyermekhonlap
Kerületi Kártya
Angyalzöld - Zöldfelületi Stratégia 13
Hírnök - A 13. kerület helyi lapja
Ügyfélelégedettségi felmérés
TV13 - Kerületi TV adó
2014. október 30. Alfonz, Zenóbia

Önkormányzati választások NyomtatásNyomtatási nézet Továbbküldés ismerősnekTovábbküldés ismerősnek

A 2010. október 3-án lezajlott önkormányzati választások adataiÖnkormányzati választások

Közlemény választás eredményéről

Közlemény

Tisztelt Választópolgárok!

A Budapest Főváros XIII. Kerületi Helyi Választási Bizottság a választási eljárásról szóló 1997. évi C. tv. 105/A. § (2) bekezdés h/ pontjában és a 115/I. § (6) bekezdés i/ pontjában foglalt felhatalmazás alapján 2010. október 4-én tartott ülésén megállapította az önkormányzati képviselők és polgármesterek, valamint a települési kisebbségi önkormányzati képviselők 2010. október 3-án lezajlott választásának eredményét, melyet az alábbiakban tesz közzé.

Budapest Főváros XIII. kerület polgármestere

Dr. Tóth József      MSZP

Önkormányzati egyéni választókerületi képviselők

1. választókerület: Csiga Gergely MSZP

2. választókerület: Magos Péter MSZP

3. választókerület: Alpern Julianna MSZP

4. választókerület: Takács Ferenc MSZP

5. választókerület: Szabó Eszter MSZP

6. választókerület: Karácsonyi Zoltán MSZP

7. választókerület: Sági Judit MSZP

8. választókerület: Szücs Péter MSZP

9. választókerület: Bodorné Farkas Zsuzsanna MSZP

10.választókerület: Hiszékeny Dezső MSZP

11.választókerület: Dr. Puchner Gábor MSZP

12.választókerület: Holopné Schramek Kornélia MSZP

13.választókerület: Borszéki Gyula MSZP

14.választókerület: Rajacsics László MSZP

Kompenzációs listáról mandátumot nyert önkormányzati képviselők

Sárközi Balázs FIDESZ

Harrach Tamás FIDESZ

Kugyela Attila FIDESZ

Agárdi László FIDESZ

Csender Tamás JOBBIK

Szabados Péter LMP

Települési kisebbségi önkormányzati képviselők

BOLGÁR KISEBBSÉG

Kalicov Teodóra MBE

Fikó Nacsó MBE

Varga Zsanett MBE

Simeonov Nóra Vesza MBE

CIGÁNY KISEBBSÉG

Jakab Sándor RPT

Miczura-Varga Szilvia RPT

Boncföldi Magdolna RPT

Makai István RPT

GÖRÖG KISEBBSÉG

Mesteri Lászlóné GIE

Varga Józsefné GIE

Dr. Szabó Kálmánné GIE

Thomaidu Elefteria GIE

HORVÁT KISEBBSÉG

Drajkó Veronika     Magyarországi Horvátok Szövetsége

Drajkó Péterné       Magyarországi Horvátok Szövetsége

Romácz László        Magyarországi Horvátok Szövetsége

Fazekas Zsuzsanna  Magyarországi Horvátok Szövetsége

NÉMET KISEBBSÉG

Wolfart Jánosné      Német Óvoda és Iskola Egyesület

Katonáné Mayer Katalin   Német Óvoda és Iskola Egyesület

Magyar Ernő József     Német Óvoda és Iskola Egyesület

Vigh Katalin      Német Óvoda és Iskola Egyesület

LENGYEL KISEBBSÉG

Takács Pál   Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

Nagy Alicja Mária      Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

Lázár Márton Stanislaw      Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

Filó Jánosné    Magyarországi Lengyel Katolikusok Szent Adalbert Egyesülete

ÖRMÉNY KISEBBSÉG

Kabdebó János EÖGYKE

Füleki Balázs EÖGYKE

Király Zoltán EÖGYKE

Dr. Kiss Margit Katalin EÖGYKE

ROMÁN KISEBBSÉG

Simó Attila MROÉE

Seprődi Erzsébet Vilma MROÉE

Zsuk Ágnes Erzsébet MROÉE

Jakab Beáta MROÉE

RUSZIN KISEBBSÉG

Lovas Sándorné RUKE-HORUE

Salánki AndráS RUKE-HORUE

Ecsedi-Papp Renáta RUKE-HORUE

Homoki István RUKE-HORUE

SZERB KISEBBSÉG

Erdélyi Mária SRPSKI FORUM

Hrisztov György SRPSKI FORUM

Kozics Péter SRPSKI FORUM

Osztoics Péter SRPSKI FORUM

SZLOVÁK KISEBBSÉG

Nagy-Györy Béláné OZVENA-SZNYK

Hollósy Tiborné OZVENA-SZNYK

Máté Lajosné OZVENA-SZNYK

Bunda Boglárka Andrea OZVENA-SZNYK

 

Mike István sk.

elnök

A Helyi Választási Bizottság döntései